• Dažnai užduodami klausimai

 • Kaip sumokėti už ekskursijas?
  1. Rezervuokite ekskursiją;
  2. Laukite asmeninio patvirtinimo;
  3. Nurodytu laiku laukite transporto prie savo viešbučio, sumokėję vairuotojui ar lydinčiam asmeniui mėgaukitės įspūdžiais!
 • Kuriomis savaitės dienomis vyksta ekskursijos?

  Kurią savaitės dieną vyksta ekskursija galite sužinoti paspaudę skiltį „Rezervuoti“> „Ekskursijos kalba“ >„Ekskursijos data“. Jums bus pateiktos galimos datos.

  Sezono pradžioje ir pabaigoje (03, 04, 10, 11 mėn.) ekskursijų pasiūla mažesnė, naujausią informaciją pateiksime jums asmeniškai, gavę užklausą.

 • Neradau norimos ekskursijos

  Šiuo metu siūlome daugiau ekskursijų, nei yra pateikta mūsų naujajame tinklalapyje, sarašas ilgainiui bus papildytas. Neradę dominančios ekskursijos tiesiog susisiekite su mumis!

 • Nežinau viešbučio kambario numerio, rezervuoju iš Lietuvos

  Tai normalu. Viešbučio kambario numerį turistai sužino atvykę į viešbutį. Rezervuodami ekskursiją pateikite savo duomenis, kad galėtume su jumis susiekti ir sužinoti jūsų kambario numerį tuomet, kai jau būsite Turkijoje. Jis mums būtinas, kad galėtume nusiųsti transportą.

 • Kurio kambario numerį pateikti? Esame grupė žmonių skirtinguose kambariuose

  Galite pateikti vieno kurio nors kambario numerį.

 • Kieno vardą pateikti rezervuojant? Esame grupė žmonių

  Galite pateikti vieno kurio asmens vardą, kuris gyventų nurodyto numerio kambaryje.

 • Kokius savo asmens duomenis būtinai turiu pateikti?

  Kad galėtume sklandžiai suteikti paslaugą ir greitai išspręsti kilusius klausimus, mums būtina žinoti jūsų: 1) vardą, 2)viešbučio pavadinimą ir kambario nr., 3) mob. telefono nr. Prireikus pirma skambiname jūsų nurodytu tel. nr., nesusisiekę – į jūsų viešbučio kambarį.

 • Kada vėliausiai galime rezervuoti ekskursijas?

  Paprastai  vėliausiai galite rezervuoti likus 1 d. iki norimos ekskursijos. Tačiau kai kurių ekskursijų laiką būtina derinti prieš 3-4 d., todėl rekomenduojame  rezervuoti likus 3-4 d. iki norimos datos.

 • Ar saugu pirkti iš turkiškos bendrovės?

  Elbeller turizm yra licencijuota, A kategoriją turinti Turkijos bendrovė, Turkijos kelionių agentūrų asociacijos (TURSAB) narė. Licencijos Nr.: 5366.

 • Nerimauju, jei ekskursijos metu kiltų problemų

  Kilus klausimams iš karto prašome susisiekti „Kontaktuose“ nurodytais tel. nr. Klausimus sprendžiame tikruoju laiku – nedelskite.

   

   

 • Ar kelionės apdraustos?

  Taip: Turkijoje ekskursijas siūlančioms bendrovėms įstatymais numatyta turėti draudimą. Pvz., jei transporto priemonė – laivas, keleiviai pradedami plukdyti atitinkamoms institucijoms patikrinus jo dokumentus ir davus sutikimą. SVARBU: įvykus įvykiui, turkiškos draudimo bendrovės apmoka tuo atveju, jei ekskursijos metu buvo laikomasi taisyklių (pvz., nestovima važiuojančioje transporto priemonėje). Taip pat rekomenduojame turėti Lietuvoje veikiančios  bendrovės kelionės draudimą. Dėmesio: Lietuvos draudimo bendrovės gali nemokėti išmokos, jei ekskursijos metu nukentėjęs asmuo vartojo alkoholį; ekskursija buvo didesnio rizikos lygio, nei nurodėte pirkdami draudimo polisą.

 • Kokia kalba vyksta ekskursijos?

  Rezervuodami ekskursiją pasirenkate kalbą: lietuvių, anglų, rusų arba vokiečių. Nesijaudinkite, jei užsienio kalbą mokate netvirtai: ji svarbi tik istorinių kelionių metu. Kitais atvejais (pvz., Žaliasis kanjonas, turkiška pirtis, iškyla laivu) lydintis asmuo pasistengs, kad gautumėte ir suprastumėte visą būtiną informaciją. Kai kurios ekskursijos vykdomos lietuvių k. su profesionaliu gidu (teirautis grafiko).

 • Kokia valiuta turėčiau sumokėti už ekskursijas?

  Galite Lietuvoje įsigyti lirų, tačiau Alanijoje pagrindinėse prekybos vietose priimami ir eurai, ir doleriai. Tiesa, grąža gali būti liromis. Sekite valiutų kursus abejose šalyse,  juos galite rasti į paieškos langelį įvedę žodžius döviz kurları.

 • Nebegaliu (nebenoriu) važiuoti į ekskursiją, jau esu sumokėjęs (-usi)

  Ekskursijos anuliavimas ir pinigų grąžinimas:

  Jei sumokėjote iš anksto, grąžinama:

  100 % – nelaimingo atsitikimo arbo ligos atveju, pateikus gydytojo pažymą iki ekskursijos pradžios,
  50 % – anuliavus ekskursiją anksčiau nei prieš 24 val. iki ekskursijos pradžios,
  0% – neatvykus arba anuliavus ekskursiją vėliau nei 24 val. iki ekskursijos pradžios.

 • Nebegaliu (nebenoriu) važiuoti į ekskursiją: nesu sumokėjęs (-usi)

  Jei nebenorite važiuoti į ekskursiją, maloniai prašome pranešti likus 24 val. iki numatytos ekskursijos datos.

  Jei esate grupė žmonių, kuriam nors keleiviui (-iams)nepasirodžius be rimtos priežasties (susirgus, t.t.) ir apie tai nepranešus anksčiau nei prieš 24 val. iki ekskursijos, likusiųjų paprašysime sumokėti visą numatytą ekskursijos kainą. Dėkojame už supratimą.

 • Klientų fotografavimas ir filmavimas

  Ekskursijų metu turistai gali būti fotografuojami ir filmuojami, medžiaga skelbiama šiame tinklalapyje ir (ar) mūsų „Facebook“ paskyroje. Nepageidaujančių prašome tai aiškiai nurodyti gidui (lydinčiam asmeniui) prieš ekskursiją, o pastebėjus klaidą – kuo greičiau informuoti, kad medžiaga su jumis būtų pašalinta iš interneto.

 • Ką parvežti iš Turkijos lauktuvių?

  Tradiciniai smulkūs suvenyrai: mėlyni pakabukai, apsaugantys nuo blogos akies; rankų darbo muilas su alyvuogių aliejumi; šalavijų arbata (ada çay) ; turkiškas minkštas saldumynas lokum.

  Valgomos lauktuvių įdėjos: įvairiai marinuotos sveriamos alyvuogės; saldus rinkinys tahin ir pekmez (sezamo sėklų aliejus ir sirupas), saldžiosios ceratonijos ankštys keçiboynuzu; alyvuogių aliejus iš močiutės turguje; kaktuso opuncijos vaisiai; nedžiovintos figos; granatų ar kitų vaisių vynas; granatų (nar) sulčių koncentratas marinatams; lengvas kaip pūkas saldumynas pişmaniye.