Turkiška pirtis (apie 2,5 val.)

Siūlome nuvažiuoti į kelias pirtis, jūsų laukia sauna, garinė pirtis, burbulinė vonia, viso kūno šveitimas ant marmurinio stalo, muilo putų masažas ir 20 min. viso kūno masažas aliejumi. Vaikams masažas aliejumi atliekamas nuo 13 m. Pageidaujantys už papildomą mokestį gali užsisakyti grožio procedūrų ar ilgesnį masažą.

Šį kelių valandų malonumą yra rekomenduojama patirti iki įdegant. Lietuviškos saulės neišlepintą odą paruošite atostogų saulei, kad vėliau galėtumėte džiaugtis tolygiu įdegiu.

Atlikite rezervaciją, susisieksime ir suderinsime jums patogų kelionės laiką: transportas (iš) į jūsų viešbutį kiekvieną val.: nuo 09.00 val. iki 18.00 val.

DĖMESIO! Ar galima į pirtį su mažais vaikais?  Taip, galima, tačiau turkiškos pirtys orientuotos į suaugusiuosius, ten nėra specialios zonos vaikams.  0-6 m. vaikams nemokama, tačiau ir paslaugos neteikiamos.  Kol mamai (tėčiui) atliekamos procedūros, vaikas prižiūrimas tėčio (mamos). Druskų kambaryje vaikui turbūt bus įdomu, tačiau tegul tėveliai įvertina, ar jis išbus saunoje.  Pirtyse parduodami gaivieji gėrimai, yra poilsio zonos...  7-12 m. vaikams – 50 % kainos, procedūros atliekamos.  Pirtyse slidu!
P.S. Kadangi dirbame su keliomis pirtimis, nuotraukos gali skirtis.

Informacija atnaujinta: 2024 06

Pobūdis
Pramoginė
Trukmė

Aptarnaujama zona: nuo Okurcalar iki Kargıcak miestelių.

Transportas
Automobilis
Kaina
15€

7-12 m. vaikams pusė kainos, vaikams iki 6 m.: nemokamai (jei prižiūri lydintis amuo. Paslaugos neteikiamos).

Įskaičiuota

Nuvežimas, parvežimas, sauna, garinė, burbulinė pirtys, kūno šveitimas, muilo putų masažas, 20 min. viso kūno masažas.

Kalba
En, ru, de
Neįskaičiuota

Papildomos pirtyje siūlomos grožio procedūros, gėrimai.

Pasiimti

Maudymosi kostiumą, paprastesnius drabužius.

Viso: