Atsiliepimai

Mums svarbi jūsų nuomonė. Būtume dėkingi, jei pasidalintumėte savo įspūdžiais iš ekskursijų, į kurias vykote su mumis.

Pastaba: atsiliepimai bus rodomi tik patvirtinus administratoriui.

Jūsų vardas
Jūsų el.pašto adresas
Jūsų atsiliepimas

Vykome į ekskursiją "Paslėpto rojaus krioklys" su gidu Adem. Likome sužavėti ne tik žaliuoju kanjonu, bet ir gidu. Didžiulis pliusas, kad vietinis turkas kalba LT kalba ir viską pristato iš patirties savo žiniomis, o ne skaitytomis istorijomis tik iš straipsnių ar knygų. Papasakoja tokių įdomybių apie Turkiją, kurių ne turkas nežinos. O gido humoras nepriekaištingas :) Labai rekomenduojame kitiems ir kitą kart rinksimės būtent ekskursijas, kuria sveda Adem! :) Ačiū :)

- Sandra -

Buvome žaliajame kanjone. Labai patiko, viskas super organizuota, laikų, taip kaip ir parašyta. Ačiū labai

- Rasa -

Buvome Zaliame Kanjone, isvyka labai patiko, labiausiai del Adamo:) puikus organizavimas, malonus ir siltas bendravimas (ypac su vaikais:)), puiki kaina palyginus su kitais organizatoriais, rekomenduojame 100%. Senelis ir Ko ;)

- Olga -

Labai didelis Ačiu už kelione Žaliuoju konjonu . Nuostabus gidai, smagiai, įdomiai praleista visa diena. Mielai kita karta rinksimės Jūsu keliones. Ir visiems rekomenduosim Jus. AČIU 👍😃

- Vilma -

Ačiū už šiandieninę ekskursiją į sapaderės kanjoną. Buvome labai maža kompanija, bet diena praleista šauniai. Ačiū mus lydėjusiai vadovei. Su jumis vykčiau ir kitą kartą, Sėkmės jums.

- Lina -

Mes keliavome i ,,Zaliaji Kanjona", kartu aplankeme kroklius ir didziausia Alanijos Mecete, kelione tikrai buvo puiki, daug ispudziu, nuostabi gamta, puiki kompanija, nuostabus organizatorius Adam ir lietuviu gide (soriukas varda pamirsau 🙈), maistas taip pat puikus! Aciu jums labai ♥️♥️♥️ tikiuosi dar susimatysim 🥰😘

- Jurgita -

Labai patikima keliauti su kompanija "Ekskursija Alanijoje". Mes per šią kompaniją pirkome pramogą Raftingas ir keliavome laivu Žaliuoju kanjonu. Rūpestingi, malonūs ir gera nuotaika užkrečiantys gidai. Ypač rekomenduoju išbandyti RAFTINGĄ, labai smagi pramoga:-) Sėkmės jūsų kompanijai !!!

- Virginija -

Sveiki, labai dėkoju Jums už nuostabiai praleistą laiką tiek su Adamu ir Žydrūne, tiek su Yusufu. Nuostabūs žmonės, suteikė daug idomios informacijos, įspūdžių, geros nuotaikos. Rekomenduoju šios puikius ir linksmus gidus visiems. Ačiū Jūsų komandai.

- Inga -

Dviejų dienų ekskursija į Kapadokija buvo puiki. Visi lankytiniai objektai pagal programą buvo aplankyti, taip pat labai patiko apie šimto oro balionų pasirodymas. Kelionė buvo atlikta labai punktualiai, gido pasakojimai turiningi. Rekomenduoju šią komaniją visiems. Vytautas

- Vytautas -

Nuostabi komanda, užtikrinanti sklandžią, smagią, informatyvią ekskursiją. Labai patiko ekskursija į Sepadarė konjoną. Be galo linksma komanda suteikia daug įdomios informacijos ir net gavome bonusą! Ačiū Jums! Darbingos ateinančios vasaros!!!

- Jurgita -