Atsiliepimai

Mums svarbi jūsų nuomonė. Būtume dėkingi, jei pasidalintumėte savo įspūdžiais iš ekskursijų, į kurias vykote su mumis.

Pastaba: atsiliepimai bus rodomi tik patvirtinus administratoriui.

Jūsų vardas
Jūsų el.pašto adresas
Jūsų atsiliepimas

Vakar lankėmės žaliajam kanjonas labai patiko turėjome nuostabų gidą Adama viskas vyko suplanuotas ačiū labai. Rimantas.

- Rimantas -

Super atsiliepimas apie gida Adam(Adomas)🤝🏻 Pasirupino viskuo kelevom y zaleji kanjona Aprode papasakojo viska issamiai. Tik daugiau tokiu gidu tai ir keliones netik bus ispudingo grozio bet ir jose busite aprupinti viskuo. Didelis dekui. ADAM(ADOMAS)🤝🏻🤘

- Mindaugas -

Viskas labai pstiko tiesiog super. Buvome žalias kanjonas. Adam gidas viskas papasakojo super, parodė super. Linkiu jums daug gerų rezultatų ir klientų.

- Jan -

Važiavome su gidu Adem nuostabiai praleistas laikas puikus gidas gera kaina ir gera nuotaika rekomenduojam !!

- Mantas -

Vykome į ekskursiją "Paslėpto rojaus krioklys" su gidu Adem. Likome sužavėti ne tik žaliuoju kanjonu, bet ir gidu. Didžiulis pliusas, kad vietinis turkas kalba LT kalba ir viską pristato iš patirties savo žiniomis, o ne skaitytomis istorijomis tik iš straipsnių ar knygų. Papasakoja tokių įdomybių apie Turkiją, kurių ne turkas nežinos. O gido humoras nepriekaištingas :) Labai rekomenduojame kitiems ir kitą kart rinksimės būtent ekskursijas, kuria sveda Adem! :) Ačiū :)

- Sandra -

Labai didelis Ačiu už kelione Žaliuoju konjonu . Nuostabus gidai, smagiai, įdomiai praleista visa diena. Mielai kita karta rinksimės Jūsu keliones. Ir visiems rekomenduosim Jus. AČIU 👍😃

- Vilma -

Buvome Zaliame Kanjone, isvyka labai patiko, labiausiai del Adamo:) puikus organizavimas, malonus ir siltas bendravimas (ypac su vaikais:)), puiki kaina palyginus su kitais organizatoriais, rekomenduojame 100%. Senelis ir Ko ;)

- Olga -

Buvome žaliajame kanjone. Labai patiko, viskas super organizuota, laikų, taip kaip ir parašyta. Ačiū labai

- Rasa -

Ačiū už šiandieninę ekskursiją į sapaderės kanjoną. Buvome labai maža kompanija, bet diena praleista šauniai. Ačiū mus lydėjusiai vadovei. Su jumis vykčiau ir kitą kartą, Sėkmės jums.

- Lina -

Mes keliavome i ,,Zaliaji Kanjona", kartu aplankeme kroklius ir didziausia Alanijos Mecete, kelione tikrai buvo puiki, daug ispudziu, nuostabi gamta, puiki kompanija, nuostabus organizatorius Adam ir lietuviu gide (soriukas varda pamirsau 🙈), maistas taip pat puikus! Aciu jums labai ♥️♥️♥️ tikiuosi dar susimatysim 🥰😘

- Jurgita -