(Liet. k.) Žaliasis kanjonas, zoologijos sodas ir Paslėptas rojus

Nauja programa!
Kelionės metu turėsite galimybę net tik pasigrožėti Žaliuoju kanjonu, bet ir aplankyti zoologijos sodą (apie 30 min.), turkiškame sode pasiskinti sultingų apelsinų bei atsigaivinti Paslėpto rojaus krioklyje.
Taigi, apie viską iš pradžių: zoologijos sode išvysite liūtų, lamų, asiliukų, plėšriųjų paukščių, lt. Įėjimas į zoologijos sodą 3 Eur (vaikams iki 4 m. nemokamai); nuotraukos su liūtu – 5 Eur.
Apžiūrėję gyvūnus toliau patrauksime į Žaliąjį kanjoną, kur iš laivo grožėsimės smaragdinės spalvos vandeniu, stačiomis uolomis ir retkarčiais pasirodančiais medžiais ar iš vandens išnyrančiomis salelėmis,– vaizdai išties didingi! Kažkada šiuo kanjonu tekėjo viena iš kalnų upių, bet 1984 m., pastačius trečią pagal aukštį užtvanką Turkijoje Oymapınar, viskas buvo užlieta žalios spalvos vandeniu.
Laivui sustojus prie platformų, galėsite išsimaudyti gaivinančiame vandenyje, tik nepamirškite pasirūpinti maudymosi kostiumais ir kremu nuo saulės.
Vėliau jūsų laukia pasivaikščiojimas Paslėptame Rojuje,– būtent taip šios vietos pavadinimas verčiamas iš turkų kalbos. Tai pasakiškai gražus keturių pakopų krioklys, dangaus mėlynumo vanduo, apsuptas smaragdo žalumo šlaitais. Drąsuoliai galės maudytis gaivinančiame vandenyje. Po maudynių jūsų laukia gardūs pietūs ir grįžimas į
 viešbutį.

Informacija atnaujinta: 2024 06

Pobūdis
Pažintinė , Pramoginė
Trukmė

Orientacinė kelionės pradžia pagal viešbučius (vietoves):
„Utopia“ – 07.30,
Mahmutlar – 07.40,
Oba – 07.55,
Alanya – 08.10,
Konaklı – 08.25,
Türkler – 08.40,
Avsallar – 08.45,
Okurcalar – 09.00.
Kitos vietovės – informuosime po rezervacijos.
Orientacinis grįžimo į viešbutį laikas – 18.30.

Transportas
Autobusas, laivas
Kaina
40€

Įėjimas į zoologijos sodą – 3 Eur; vaikams iki 4 m. – nemokamai; nuotrauka su liūtu – 5 Eur.

Įskaičiuota

Transportas, gidas, draudimas, pietūs, gaivieji gėrimai laive.

Kalba
LT
Neįskaičiuota

Alkoholiniai gėrimai; įėjimas į zoologijos sodą.

Pasiimti

Apsaugą nuo saulės, vandens.

Viso: