Žaliasis kanjonas, Paslėptas rojus ir turkiškas kaimas (lietuvių k.)

Mieli draugai, siūlome Jums naują, kupiną įspūdžių ekskursiją: senas turkiškas kaimas, citrusinių vaisių sodai, vaizdingų krioklių kaskada ir garsusis Žaliasis kanjonas.
Po pusryčių viešbutyje vyksite į jaukų seną turkišką kaimelį, apsuptą apelsinų ir citrinų sodų. Jūsų laukia prinokusių sultingų apelsinų derlius, kurių galėsite paskanauti tiesiai nuo medžių arba šviežiai spaustų sulčių pavidalu.
Po to pasivaikščiosite po kaimą, pasigrožėsite senais akmeninių namų mūrais ir apžiūrėsite seną mečetę, kurioje gidas papasakos apie islamo tradicijas.
Vėliau jūsų laukia pasivaikščiojimas Paslėptame Rojuje,– būtent taip šios vietos pavadinimas verčiamas iš turkų kalbos. Tai pasakiškai gražus keturių pakopų krioklys, dangaus mėlynumo vanduo, apsuptas smaragdo žalumo šlaitais. Drąsuoliai galės maudytis gaivinančiame vandenyje.
Po maudynių jūsų laukia gardūs pietūs.
Vėliau kelionę tęsime Žaliajame kanjone, iš laivo grožėsimės smaragdinės spalvos vandeniu, stačiomis uolomis ir retkarčiais pasirodančiais medžiais ar iš vandens išnyrančiomis salelėmis,– vaizdai išties didingi!
Kažkada šiuo kanjonu tekėjo viena iš kalnų upių, bet 1984 m., pastačius trečią pagal aukštį užtvanką Turkijoje Oymapınar, viskas buvo užlieta žalios spalvos vandeniu. Laivui sustojus prie platformų, galėsite išsimaudyti gaivinančiame vandenyje, tik nepamirškite pasirūpinti maudymosi kostiumais ir kremu nuo saulės. Laivas – privatus, tik mūsų grupės. Po smagaus pasiplaukiojimo, maudynių ir įspūdingų įamžintų kadrų, sugrįšite į viešbutį.

Informacija atnaujinta: 2024 01

Pobūdis
Pažintinė , Pramoginė
Trukmė

Orientacinė kelionės pradžia pagal viešbučius (vietoves):
„Utopia“ – 07.30,
Mahmutlar – 07.40,
Oba – 07.55,
Alanya – 08.10,
Konaklı – 08.25,
Türkler – 08.40,
Avsallar – 08.45,
Okurcalar – 09.00.
Kitos vietovės – informuosime po rezervacijos.
Orientacinis grįžimo į viešbutį laikas – 18.30.

Transportas
Autobusas, laivas
Kaina
40€
Įskaičiuota

Transportas, gidas, draudimas, pietūs restorane, gaivieji gėrimai laive.

Kalba
LT
Neįskaičiuota

Alkoholiniai gėrimai.

Viso: