Kurto (Tazı) kanjonas

Kurto kanjonas (turk. Tazi) – vienas gražiausių kanjonų ne tik Antalijos regione, bet ir visoje Turkijoje. Nuo uolų atsiveria kvapą gniaužiančios panoramos ir akys gali aprėpti ne tik daug kilometrų aplinkui, bet ir kelis šimtus metrų žemyn. Čia ne tik nuotraukos įspūdingos, bet ir realybė .

Susirinkę iš viešbučių ir pasukę iš pagrindinio kelio pamažu važiuosite slėniais ir kilsite į kalnus. Važiavusiems į raftingą šis kelias gali būti jau ir pažįstamas. Bus sustojimai net tik trumpam atokvėpiui, bet ir pamatyti gražias bei įdomias vietas. Vienas iš sustojimų prie antikinio tilto. Vėliau kelias kils vis aukštyn į kalnus, ir, kol išvažiuosite iš Kiopriuliu kanjono, viena kitą keis įspūdingos panoramos. Dar kartą sustosite prie stačių skardžių, kur girdisi apačioje šniokščiantis upės vanduo, bet ir tai dar ne viskas. Šiek tiek pavažiavę kalnų keliais ir serpentinais sustosite lyg ir niekuo neišsiskiriančioje vietoje – aplinkui pušynai, takeliai, tačiau būtent dabar būsite arčiausiai svarbiausio taško. Išlipus iš autobuso reikės paeiti kelis šimtus metrų miško keliuku ir tuomet išeisite iš miškelio prie pat skardžio. Ką matėte tik internete ir savo svajonėse, tai galėsite pamatyti savo akimis ir realybėje. Šioje vietoje, kur atsiveria nuostabus vaidas į Tazi kanjoną, turėsite laisvo laiko. Vėliau grįšite žemyn iki Kiopriuliu kanjono, kuriame bus laiko maudynėms vėsioje kalnų upėje, o paskui bus pateikti pietūs ant upės kranto.

Tai smagi pramoginė ekskursija, kurios metu matysite daug gamtos ir būsite kalnuose, netoli upių. Žinoma, kelionė priklauso ir nuo oro sąlygų pavasarį ir rudenį. Su savimi būtina turėti patogią avalynę (sandalai arba sportinė ir einant uolomis jokiu būdu ne įsispiriama), turėkite kremo nuo saulės, galvos apdangalus, vandens, foto aparatus, maudymosi aprangą.

 

Informacija atnaujinta: 2020 01

Pobūdis
Pramoginė
Trukmė

Išvykimas pagal viešbutį (vietovę):

„Utopia“ - 07.15
„Dinler“ - 07.20 - 07.30
Mahmutlar - 07.30 - 07.45
Oba - 07.45 - 08.00
Alanya - 08.00 - 08.15
Konaklı - 08.20 - 08.35
Türkler - 08.35 - 08.50
Avsallar - 08.50 - 09.05
Okurcalar - 09.10 - 09.25
Manavgat - teirautis laiko
Side - teirautis laiko
Kemer - teirautis laiko

Transportas
Autobusas
Kaina
35€
Įskaičiuota

Transportas, gidas, pietūs.

Kalba
LT
Neįskaičiuota

Gėrimai.

Pasiimti

Apsaugą nuo saulės, tinkamą avalynę, maudymosi kostiumą.

Viso: