Privatumo politika

Privatumo ir slapukų politika

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS APSAUGOTI JŪSŲ PRIVATUMĄ

Asmens privatumo apsaugai teikiama didelė reikšmė, todėl svarbu, kad žinotumėte, kada ir kokie duomenys renkami, kaupiami, saugomi bei kaip panaudojami, kai apsilankote ekskursijosalanijoje.lt svetainėje arba kitaip pateikiate mums savo asmens duomenis.

Jūsų asmens duomenų valdytojas: Turkijos Respublikoje įregistruota įmonė „Bülent Elbeller turizm“, Turkijos kelionių agentūrų asociacijos TURSAB licencijos Nr. 5366, biuro adresas: Kızlarpınarı mah., Toromanlar sokak, Uğur apt. no 8 A, Alanya 07400, Türkiye. Tel. +90 536 273 76 37, el. paštas: info@ekskursijosalanijoje.lt .

Šios asmens duomenų tvarkymo taisyklės yra taikomos visiems asmenims. Naudodamiesi šia svetaine ar (ir) mūsų paslaugomis, sutinkate, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi taip, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje.

TURINYS

 1. Šioje privatumo politikoje vartojamos sąvokos
 2. Duomenų apsaugos principai
 3. Duomenų subjekto teisės
 4. Kokius asmens duomenis mes renkame apie Jus
 5. Kaip mes naudojame Jūsų asmens duomenis
 6. Kam gali būti atskleidžiami Jūsų duomenys
 7. Informacija apie slapukus
 8. Kontaktinė informacija

SĄVOKOS

Asmens duomenys – bet kokia informacija, susijusi su identifikuotu ar identifikuojamu fiziniu asmeniu.
Apdorojimas – bet kokia operacija ar operacijų rinkinys, atliekamas, naudojant Asmens duomenis arba Asmens duomenų rinkinius.
Duomenų subjektas – fizinis asmuo, kurio asmens duomenys yra tvarkomi.
Mes (didžiosiomis raidėmis, ar ne) – „Bülent Elbeller turizm“.

DUOMENŲ APSAUGOS PRINCIPAI

Mes žadame laikytis šių duomenų apsaugos principų:

 • Apdorojimas yra teisėtas, teisingas ir skaidrus. Prieš apdorojant asmens duomenis, visada atsižvelgiame į jūsų teises. Mes suteiksime jums informaciją apie duomenų apdorojimą pagal prašymą.
 • Apdorojimas ribojamas tikslu. Mūsų veikla atitinka tikslą, dėl kurio renkami Asmens duomenys.
 • Mes renkame ir tvarkome tik minimalų asmens duomenų kiekį, būtiną mūsų veiklos tikslui įgyvendinti.
 • Apdorojimas ribojamas laikotarpiu. Jūsų asmens duomenys nebus saugomi ilgiau, nei reikia.
 • Mes stengsimės užtikrinti duomenų tikslumą.
 • Mes padarysime viską, kad užtikrintume duomenų vientisumą ir konfidencialumą.

DUOMENŲ SUBJEKTO TEISĖS

Duomenų subjektas turi šias teises:

 1. Teisė į informaciją – turite teisę sužinoti, kokius Jūsų asmens duomenis esame sukaupę, iš kur jie gauti, kodėl ir kokiu tikslu yra tvarkomi.
 2. Teisė į prieigą – turite teisę naudotis duomenimis, surinktais iš jūsų (apie jus), įskaitant Jūsų teisę prašyti ir gauti surinktų asmeninių duomenų kopiją.
 3. Teisė į ištaisymą – turite teisę prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius ir netikslius duomenis.
 4. Teisė ištrinti – turite teisę prašyti ištrinti sukauptus asmens duomenis apie Jus.
 5. Teisė apriboti apdorojimą – turite teisę prašyti apriboti Jūsų asmeninių duomenų tvarkymą.
 6. Teisė prieštarauti apdorojimui – turite teisę prašyti nustoti apdoroti sukauptus Jūsų asmens duomenis.
 7. Teisė pateikti skundą – susisiekite su mumis el. pašto adresu info@ekskursijosalanijoje.lt, jei manote, kad Jūsų teisės dėl asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo buvo pažeistos.
 8. Teisė atsisakyti sutikimo – turite teisę atšaukti bet kokį sutikimą tvarkyti jūsų asmeninius duomenis.

Jei norite gauti informaciją apie surinktus Jūsų asmens duomenis ar kreiptis dėl neteisingų, neišsamių ar netikslių duomenų tvarkymo ir prašyti ištaisyti ar ištrinti, siųskite mums užklausą el. pašto adresu: info@ekskursijosalanijoje.lt laiško antraštėje nurodydami „Užklausa dėl asmens duomenų tvarkymo“.

Mes galime paprašyti patvirtinti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, leidžiančio jus identifikuoti.

Informacija pateikiama nemokamai. Jei nustatytume, kad prašymai yra akivaizdžiai nepagrįsti arba neproporcingi, visų pirma dėl jų pasikartojančio turinio, mes galime imti pagrįstą mokestį, atsižvelgdami į informacijos teikimo arba pranešimų ar veiksmų, kurių prašoma, administracines išlaidas, arba atsisakyti imtis veiksmų pagal prašymą.

DUOMENYS, KURIUOS RENKAME APIE JUS

Kai Jūs apsilankote mūsų svetainėje, rezervuojate ekskursiją ar suteikiate leidimą naudoti Jūsų pateiktus duomenis (atitinkamą pasirinkimą pažymėdami varnele), mes renkame:

 • Jūsų vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą;
 • IP adresą, aplankytojo puslapio adresą, ankstesnio puslapio adresą, datą ir laiką, naršyklės tipą ir versiją;
 • gautų bei išsiųstų pranešimų turinį, susirašinėjimų istoriją;
 • kai ateinate į ekskursijosalanijoje.lt svetainę iš trečiųjų šalių puslapių, paspaudę reklaminius skydelius, mes fiksuojame, iš kokio šaltinio lankytojas atėjo.

KAIP MES NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINIUS DUOMENIS

Mes renkame, tvarkome bei saugome Jūsų asmens duomenis tik remdamiesi asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiuose teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais, siekiant naudoti pateiktus duomenis Jūsų sutikimu tam, kad:

 • pagerintume Jūsų aptarnavimą ir patirtį lankantis mūsų svetainėje ar naudojantis jos paslaugomis, tobulintume svetainę;
 • administruotume ir analizuotume mūsų klientų nuomones, siekdami pagerinti siūlomų produktų kokybę, įvairovę ir prieinamumą;
 • susisiektume su Jumis el. paštu ar mobiliuoju ryšiu, konsultuoti ir spręsti problemas.
 • Jūsų duomenys taip pat naudojami, kai pažymite atitinkamus pasirinkimus (sutikimus) informuoti Jus apie išskirtines akcijas ar nuolaidas, pateikti panašius pasiūlymus el. paštu ar (ir) trumpąja žinute. Šį sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu.

KAM ATSKLEIDŽIAMI JŪSŲ DUOMENYS?

Mes neatskleisime jokių Jūsų asmeninių duomenų, išskyrus susijusioms įmonėms bei verslo partneriams, be kurių negali būti sklandžiai teikiamos mūsų paslaugos Jums. Tokiu atveju mes siekiame, kad ir kiti asmenys, kuriems gali būti teikiami asmens duomenys, taikytų tinkamas organizacines ir technines priemones, skirtas gautiems asmens duomenims apsaugoti nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Kadangi vertiname jūsų privatumą, mes ėmėmės visų būtinų atsargumo priemonių, atitinkančių ES bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, kad Jūsų asmens duomenys nebūtų perduodami trečiosioms šalims be jūsų sutikimo. Be sutikimo duomenys galėtų būti perduoti tik atsakant į teismo arba valstybės institucijų prašymus ir tik ta apimtimi, kiek tai būtina siekiant tinkamai vykdyti galiojančius teisės aktus arba teismo sprendimą.

NEPILNAMEČIŲ ASMENŲ DUOMENŲ APSAUGA

Jei esate jaunesni nei 18 m. amžiaus, neturėtumėte pateikti savo asmens duomenų be tėvų ar globėjų sutikimo.

Jei esate tėvai (globėjai) ir sužinojote, kad jūsų nepilnametis vaikas, jaunesnis nei 18 m., naudojasi mūsų svetaine, o jūs nenorite to, susisiekite el. paštu info@ekskursijosalanijoje.lt ir mes pašalinsime visus susijusius duomenis kiek įmanoma greičiau.

KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS IR INTERNETINIO STEBĖJIMO PROGRAMAS

Siekdami, kad Jūsų apsilankymai ekskursijosalanijoje.lt svetainėje būtų patogesni bei norėdami patobulinti savo teikiamų paslaugų kokybę,  naudojame slapukus (angl. „cookies“) – nedideles tekstines informacijos daleles, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje, arba  pvz. „Google Analytics“ tinklalapio analizės paslaugą rinkodaros ir optimizacijos tikslais, kurią teikia „Google Inc.“ („Google“).
Jūs galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti (išjungti)juos po vieną, o dauguma naršyklių nustatyti taip: pvz., naudoti naršyklės anoniminį nustatymą vadinamą „Inkognito“ „Chrome“, „InPrivate“ „Internet Explorer“, „Privatus naršymas“ „Firefox“ ir „Safari“ ir t.t.) slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės.

Mūsų svetainėje naudojami įvairių rūšių slapukai ir panašios technologijos, kurių kiekvienas turi specifinę funkciją:

Navigacijos slapukai

Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių.

Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų prisijungimo duomenys) ir pasiūlyti patobulintas, asmeniškai jums pritaikytas funkcijas.
Funkciniai slapukai nėra būtini interneto svetainėje, tačiau pagerina navigacijos kokybę ir vartotojų patirtį.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai naudojami mūsų svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti. Mes šių slapukų gautus rezultatus naudojame anonimiškai ir išskirtinai tik statistikos tikslams. Svetainė naudoja tam tikrų trečiųjų šalių paslaugas, kurios nepriklausomai įdiegia savo slapukus.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai (šiuo metu nenaudojami; bendra informacija)

Šie slapukai skirti norint parodyti prekes, kurios galėtų dominti jus ar pasiūlyti panašias, kurias jau žiūrėjote.
Trečiosios šalies slapukai yra tie, kurie buvo išsiųsti mūsų patikimų trečiųjų šalių įmonių. Šie slapukai kitose svetainėse leidžia jums matyti reklaminius skydelius su peržiūrėtomis prekėmis arba kitais aktualiais pasiūlymais. Mes neturime priėjimo prie trečiųjų šalių slapukų informacijos ir informacija yra visiškai jų kontroliuojama.

Socialinių tinklų slapukai

Šie slapukai yra būtini, norint savo socialinio profilio paskyroje naudoti ekskursijosalanijoje.lt svetainės informaciją. Socialinių tinklų slapukai nedaro įtakos naršymui mūsų svetainėje.

Duomenys apie kaupiamus slapukus

Slapukas Tipas galiojimo laikas Paskirtis Ar slapukas būtinas
__utma, _ga, _gat, _gid Analitiniai Iki 1 metų. Slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Taip
PoPupViewed Tiksliniai arba analitiniai Iki 1 metų. Rodo reklaminį skydelį prisijungus prie puslapio Ne
csrftoken Funkcinis 1 metai. Apsauga nuo CSRF (Cross-Site Request Forgery) atakų. Taip
django_language Funkcinis Iki naršyklės lango uždarymo Atsimena kalbą, kurią pasirinko vartotojas Ne
sessionid Funkcinis 2 savaitės. Užkoduotas prisijungimo sesijos identifikatorius. Reikalingas išlaikyti vartotojo prisijungimą, pirkimo krepšelius. Taip
agree-cookies Funkcinis Iki 1 metų Rodo pranešimą puslapyje dėl slapukų įrašymo patvirtinimo. Taip

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jei turite klausimų dėl savo asmeninių duomenų tvarkymo, susisiekite su mumis adresu info@ekskursijosalanijoje.lt, mes visuomet mielai Jums padėsime.

PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

Privatumo ir slapukų politikos papildymai ar pakeitimai publikuojami ekskursijosalanijoje.lt svetainės skyriuje „Privatumo ir slapukų politika“ ir įsigalioja nuo jų paskelbimo, t. y. nuo tos dienos, kai jie yra paskelbiami svetainėje.
Rekomenduojame periodiškai apsilankyti ekskursijosalanijoje.lt svetainėje ir susipažinti su naujausia „Privatumo ir slapukų politikos“ versija.
Svetainės ekskursijosalanijoje.lt privatumo ir slapukų politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2019-01-28.