NAUJIENA: TURKIŠKAS KAIMAS LIET. K.

Kartu su lietuviškai kalbančiu gidu pamatykite autentiško turkiško kaimo gyvenimo būdą, dalyvaudami išskirtinėje visos dienos ekskursijoje po Alaniją supančius kaimus. Apsilankymas autentiškame turkiškame kaime sujungia kultūrinį ir gamtos tyrinėjimą ir suteikia galimybę iš arčiau pažinti vietinių žmonių tradicijas, taip pat pasigrožėti nuostabiais kraštovaizdžiais. Ši kelionė idealiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms, nes ji apima įvairius pomėgius ir leidžia praleisti laiką toliau nuo turistų minios.

Ryte, po pusryčių viešbutyje, autobusu paimsime Jus iš viešbučio ir keliausime į Alanijos kurortą juosiančius Tauro kalnus, kuriuose yra įsikūręs autentiškas, turistų rečiau lankomas kaimas. Kelionės po kalnus metu galėsite grožėtis užburiančiais kalnų vaizdais.

Atvykę į kaimą, pirmiausia trauksime į vieną iš senųjų namų, kuriame kiekvienas svetingai bus pavaišintas pasimėgauti arbata, o norintys galės savarankiškai už papildomą su gardžiaisiais gözleme blynais. Begurkšnodami arbatą galėsite sužinoti įdomių faktų apie vietinių gyvenimo papročius, istoriją ir kultūrą.

Padėkoję namo šeimininkams už svetingumą eisime į kaimelio mečetę, kurioje gidas papasakos daug įdomių faktų apie Turkijoje išpažįstamą religiją ir jos papročius. Išėjus iš mečetės norintys galės nusipirkti rankų darbo vietoje gaminamų suvenyrų.

Ir arčiau susipažinę su šiuo nuostabiu kaimeliu vyksime pasimėgauti vandens pramogomis kalnų apsuptyje, nes antroji šios ekskursijos stotelė – Kadıpınarı kalnų upė ir jos suformuotas nuostabaus grožio krioklys! 

Vykdami link Kadıpınarı upės pravažiuosime ne vieną kvapnių vaisių sodą, viename iš apelsinų sodų sustosime ir pasigardžiuosime apelsinais. Norintys galės iš ką tik nuskintų apelsinų išsispausti šviežių sulčių.

Po vaisių sodo netrukus atsidursime Kadıpınarı upės pakrantėje, kurioje Jūsų lauks gardūs pietūs ir maudynės šiame gamtos sukurto rojaus kampelyje. Po pietų, maudynių ir kitų pramogų autobusu Tauro kalnais trauksime link viešbučio.

Informacija atnaujinta: 2023 05

Pobūdis
Pažintinė , Pramoginė
Transportas
Autobusas
Kaina
30€
Įskaičiuota

Transportas, draudimas, gidas, pietūs.

Kalba
LT
Neįskaičiuota

Gėrimai

Pasiimti

Apasaugą nuo saulės, maudymosi kostiumą, grynųjų smulkioms išlaidoms.

Viso: