Antalijos turas (07.30 – 18.30)

Daug kartų lankėtės Alanijos regione ir jau išbandėte visą siūlomą ekskursijų asortimentą, tačiau nesinori praleisti atostogų vien paplūdimyje? Tuomet ši ekskursija – kaip tik jums. Truputis istorijos, daug krioklių karštą vasaros dieną, bohemiškas Antalijos senamiesčio veidas ir iškyla laivu,– visų skoniams tinkantis receptas.

Programa:

ryte sėdę į autobusą pirmiausiai aplankysime Aspendos antikinį teatrą (apie 30 min.) Tai – geriausiai Mažojoje Azijoje išsilaikęs tokio tipo statinys, kuriame iki šiol kartkartėmis vyksta klasikinės muzikos koncertai. Sako, numetus monetą ant scenos jos skambesys girdisi iki pat viršutinių žiūrovų eilių.  

Apžiūrėję Aspendos trauksime prie natūraliai susiformavusių Düden krioklių (apie 30 min.), kurių teritorija pritaikyta iškylautojų poreikiams. Čia įrengti staliukai ir takeliai pasivaikščioti, o nebijantys vandens purslų galės krioklį apžiūrėti ir iš kitos pusės.  

Pasivaikščioję ir pasigrožėję trauksime pietų į Antalijos miestą, kuriame mūsų jau lauks paruoštas švediškas stalas. Išbandyta. Skanu. Turkiška.

Papietavę važiuosime į Antalijos senamiestį, kur pėsčiomis nusileisime iki prieplaukos. Žavingais ir jaukiais skersgatviais stebinantis Antalijos senamiestis puikiai patvirtina mintį, kad Turkija – tai tiltas tarp Rytų ir Vakarų. (Senamiestyje praleisime apie 40 min.) Prieplaukoje sėsime į laivą ir plauksime grožėdamiesi pakrante iki dar vienų krioklių. Šios 2 val. kelionės metu nemokamai pasiūlysime arbatos, o norintys galės įsigyti ir kitokių gėrimų. Laivas – kiekvieną kartą vis kitoks.

PASTABA: 1) iš Side, Kemer ir Lara vežame susirinkus 10 žm. grupei.

Grupes iš Side pasitinka vairuotojas, susitikimas su visa grupe ir gidu Aspendos vietovėje. Toliau – pagal numatytą programą. Kaina – 35 Eur, taip pat žiūrėkite „Kaina“. Teiraukitės!

Grupes iš Lara pasitinka vairuotojas, susitikimas su visa grupe ir gidu prie Diuden krioklių. Toliau – pagal numatytą programą. Kaina – 30 Eur, taip pat žiūrėkite „Kaina“. (Svečiai iš Lara neaplanko antikinio Aspendos teatro). Teiraukitės!

Grupes iš Kemer pasitinka vairuotojas, susitikimas su visa grupe ir gidu prie Diuden krioklių. Toliau – pagal numatytą programą. Kaina – 30 Eur, taip pat žiūrėkite „Kaina“. (Svečiai iš Kemer neaplanko antikinio Aspendos teatro). Teiraukitės!

2) Esant blogam orui laivas Antalijoje neplauks. Tuomet įspėsime ir suderinsime su kelionę užsisakiusiais asmenimis.

 

Informacija atnaujinta: 2018 11

Pobūdis
Pažintinė , Pramoginė , Istorinė
Trukmė

Priklausomai nuo viešbučio vietos:
Kargıcak 07.30
Mahmutlar 07.45 - 08.00
Oba 08.00 - 08.15
Alanya 08.15 - 08.30
Konaklı 08.30 - 08.45
Avsallar 08.45 - 09.00
Okurcalar 09.00 - 09.15
Side
Lara
Kemer

Transportas
Autobusas ir laivas
Kaina
40€

Alanya – 40 Eur;

Side     – 35 Eur;

Lara – 30 Eur;

Kemer – 30 Eur;

0-6 m. vaikams nemokama.

7-12 m. vaikams 50% kainos.

Prašome nepamiršti vaiko paso. 

Įskaičiuota

Transportas, gidas, draudimas, bilietai į muziejų, krioklį, pietūs (švediškas stalas: sriuba, kotletai arba vištiena, įv. garnyras ir salotos). 

Kalba
LT
Neįskaičiuota

Gėrimai

Pasiimti

Fotoaparatą

Šiuo metu šios ekskursijos nesiūlome, prašome pasirinkti kitą.