Atsiliepimai

Mums svarbi jūsų nuomonė. Būtume dėkingi, jei pasidalintumėte savo įspūdžiais iš ekskursijų, į kurias vykote su mumis.

Pastaba: atsiliepimai bus rodomi tik patvirtinus administratoriui.

Jūsų vardas
Jūsų el.pašto adresas
Jūsų atsiliepimas

Sveiki, norėjau padėkoti už puikų organizuotumą, puikų bendravimą. Važiavome į žalia kanjoną, sapadėrę ir džipų safarį. Labai rekomeduoju džipų safarį - tie vandens mūšiai karštą vasaros dieną kažkas neapsakoma. Žaliasis kanjonas taip pat puikus ir visos tos maudynės, žvejyba taip pat paliko didelį įspūdį. Tikrai rekomenduoju šitą kompaniją ir tikrai nepasigailėsite.

- Mindaugas -

Labai gaila, bet man sustreikavo sveikata ir i ekskursija vykti negalejome. Gail tik parasyti apie tai, su kuo susiduriau- labai maloniai bendravome su Yusuf ir kai uzsakiau, ir kai atsisakiau keliones, nors teko skambint ryte dar pries 8.00 val Tikrai daug praradau nevaziavusi, manau, kelione butu bvusi ouiki, kaip ir pays zones, su kuriais teko susidurti

- Rita -

Labai noriu savo ir visos seimos vardu padekoti uz nuostabu laika Turkijoje!!!! Tai buvo musu pirmas vizitas Turkijoje, bet kaip ir minejo gidas Yusuf, isimylejome is pirmo zvilgsnio!!!! Nepakartojamos keliones, organizuotumas, siltas bendravimas! Rekomenduojame jusu agentura visu 100 %! Lietuviskai kalbantys gidai turkai taip pat paliko silciausius prisiminimus, keista kaip nepazistamas zmogus per viena diena gali tapti biciuliu!!!! Sekmes jums ir sakome iki greito!!!!

- Simona -

Likome labai patenkinti . Labai geras ir malonus gidas. Ekskursija super! Vaizdas nepakartojamas! Kita karta tik per si gida ir imsime eksursijos!

- Diana -

Laba diena, Noriu pasidžiaugti, ekskursija į Sapaderę mums labai patiko. Šilta, jauki nedidelė kompanija(Yusuf-nerealus! Linkėjimai jam!), patogus autobusas, kelionė neprailgo, o ir pamatyti buvo ką. Vaizdas žodžiais nenusakomas! Laukiam nesulaukiam kitos ekskursijos! Kuo geriausios kloties visai jūsų organizacinei kompanijai!

- Nelė -

Sveiki, Ekskursija labai patiko - per ganėtinai trumpą laiką susipažinome su Alanijos įžymiausiomis vietomis. Ypač didelis dėkui gidei, kuri apie daug ką papasakojo, buvo malonu ir lengva su ja bendrauti, gavome iš jos įvairios mus dominančios informacijos. Pagarbiai Žilvinas

- Žilvinas -

Laba diena, Ekskursija į Turkijos kaimą viršijo mūsų lūkesčius- turėjome galimybę ne tik pamatyti iš išorės matomą gyvenimą, bet ir užeiti į namus, pavaikščioti po kambarius, nerealaus gido pagalba užduoti klausimus apie kasdieninį kaimiečių gyvenimą, jų valgomą maistą, šeimas, bet ir pageidaujantiems patiems sudalyvauti maisto gaminimo procese. Sužavėjo nacionalinio patiekalo xxx (nepriimenu pavadinimo : ) ) valgymas užsigeriant airanu ar arbata ant namo stogo kalnų apsuptyje. Rekomenduojame visiems, kurie nori pamatyti, kokia yra "neviešbutinė" Turkija. Ačiū už puikiai praleistą laiką!

- Rasa -

labai patiko jusu paslaugos,Atvykstam spli vel noresim vel su jumis pakeliaut.Labai visims rekomeduoju

- Ligita -

Buvome turkiškoje pirtyje,plaukėm Žaliuoju kanjonu,važiavome su džipais po apžvalginę po Alaniją.Viskas buvo tiesiog puiku.Tai nepakartojama.Plaukimas Žaliioju kanjonu,jo žaliu vandeniu,su dviem sustojimais pasimaudyti kanjono vandenyse,puikūs pietūs,puikus gidas.Vienu žodžiu super.O apžvalginė su džipais po Alaniją,pamatant nokstančius bananus,citrinmedžius,palmes su datulių kekėmis,pilį,Kleopatros paplūdimį.Oi kap buvo faina.Dėkojame Klementinai už ypač greitas reakcijas į parašytus sms ir žaibiškus atsakymus.Ačiū .Rekomenduoju lietuvaičiams,atvykusiems į Alaniją.Nepasigailėsite nei organizuotumu,nei kelionių įspūdžiais.Greita,patikima ir žymiai pigiau nei siūlo mūsų turizmo agentūros.REKOMENDUOJU-NEPASIGAILĖSITE

- Irena -

Viskas buvo puiku. Vaziavome i zaliaji kanjona, viskas puikiai suorganizuota, operatyviai, uzsirezervavom pries dvi dienas ir kaip buvo parasyta tai viskas ir vyko. Nieko nereikejo laukt, nerimaut ar panasiai. Bendravimas labai malonus. Gidas kalbejo angliskai ir rusiskai, linskmas ir mums to pakako. Pietus labai skanus ir sotus, ir visa laika laive plaukiant gerimai iskaiciuoti, tiesiog fantastika. Kiek esu keliaves tai vien ant gerimu puse ekskursijos kainos isleisdavau. Tikrai dedu dideli pliusa ir sekmes ateityje.

- Tautvydas -