Atsiliepimai

Mums svarbi jūsų nuomonė. Būtume dėkingi, jei pasidalintumėte savo įspūdžiais iš ekskursijų, į kurias vykote su mumis.

Pastaba: atsiliepimai bus rodomi tik patvirtinus administratoriui.

Jūsų vardas
Jūsų el.pašto adresas
Jūsų atsiliepimas

Ačiū už šiandieninę ekskursiją į sapaderės kanjoną. Buvome labai maža kompanija, bet diena praleista šauniai. Ačiū mus lydėjusiai vadovei. Su jumis vykčiau ir kitą kartą, Sėkmės jums.

- Lina -

Mes keliavome i ,,Zaliaji Kanjona", kartu aplankeme kroklius ir didziausia Alanijos Mecete, kelione tikrai buvo puiki, daug ispudziu, nuostabi gamta, puiki kompanija, nuostabus organizatorius Adam ir lietuviu gide (soriukas varda pamirsau 🙈), maistas taip pat puikus! Aciu jums labai ♥️♥️♥️ tikiuosi dar susimatysim 🥰😘

- Jurgita -

Labai patikima keliauti su kompanija "Ekskursija Alanijoje". Mes per šią kompaniją pirkome pramogą Raftingas ir keliavome laivu Žaliuoju kanjonu. Rūpestingi, malonūs ir gera nuotaika užkrečiantys gidai. Ypač rekomenduoju išbandyti RAFTINGĄ, labai smagi pramoga:-) Sėkmės jūsų kompanijai !!!

- Virginija -

Sveiki, labai dėkoju Jums už nuostabiai praleistą laiką tiek su Adamu ir Žydrūne, tiek su Yusufu. Nuostabūs žmonės, suteikė daug idomios informacijos, įspūdžių, geros nuotaikos. Rekomenduoju šios puikius ir linksmus gidus visiems. Ačiū Jūsų komandai.

- Inga -

Dviejų dienų ekskursija į Kapadokija buvo puiki. Visi lankytiniai objektai pagal programą buvo aplankyti, taip pat labai patiko apie šimto oro balionų pasirodymas. Kelionė buvo atlikta labai punktualiai, gido pasakojimai turiningi. Rekomenduoju šią komaniją visiems. Vytautas

- Vytautas -

Nuostabi komanda, užtikrinanti sklandžią, smagią, informatyvią ekskursiją. Labai patiko ekskursija į Sepadarė konjoną. Be galo linksma komanda suteikia daug įdomios informacijos ir net gavome bonusą! Ačiū Jums! Darbingos ateinančios vasaros!!!

- Jurgita -

Sveiki, norėjau padėkoti už puikų organizuotumą, puikų bendravimą. Važiavome į žalia kanjoną, sapadėrę ir džipų safarį. Labai rekomeduoju džipų safarį - tie vandens mūšiai karštą vasaros dieną kažkas neapsakoma. Žaliasis kanjonas taip pat puikus ir visos tos maudynės, žvejyba taip pat paliko didelį įspūdį. Tikrai rekomenduoju šitą kompaniją ir tikrai nepasigailėsite.

- Mindaugas -

Labai gaila, bet man sustreikavo sveikata ir i ekskursija vykti negalejome. Gail tik parasyti apie tai, su kuo susiduriau- labai maloniai bendravome su Yusuf ir kai uzsakiau, ir kai atsisakiau keliones, nors teko skambint ryte dar pries 8.00 val Tikrai daug praradau nevaziavusi, manau, kelione butu bvusi ouiki, kaip ir pays zones, su kuriais teko susidurti

- Rita -

Labai noriu savo ir visos seimos vardu padekoti uz nuostabu laika Turkijoje!!!! Tai buvo musu pirmas vizitas Turkijoje, bet kaip ir minejo gidas Yusuf, isimylejome is pirmo zvilgsnio!!!! Nepakartojamos keliones, organizuotumas, siltas bendravimas! Rekomenduojame jusu agentura visu 100 %! Lietuviskai kalbantys gidai turkai taip pat paliko silciausius prisiminimus, keista kaip nepazistamas zmogus per viena diena gali tapti biciuliu!!!! Sekmes jums ir sakome iki greito!!!!

- Simona -

Likome labai patenkinti . Labai geras ir malonus gidas. Ekskursija super! Vaizdas nepakartojamas! Kita karta tik per si gida ir imsime eksursijos!

- Diana -