Apžvalginė po Alaniją laivu, „Waikiki“ ir turgus (14.00 – 20.30)

Puikus pasirinkimas tiems, kas nori vienos ekskursijos metu suderinti ir apsipirkimą, ir  išvyką laivu. Aplankysite didžiausią turgų Alanijoje, kuris vilioja ne tik spalvomis, bet ir kainomis. Šiame turguje kiekvienas suras tai, ko geidžia širdis, pasigrožės turkiškomis gėrybėmis, pasirūpins lauktuvėmis artimiesiems. Tam bus skirta maždaug 1 valanda. Norintieji galės apsilankyti lietuvių tarpe populiarioje drabužių šeimai parduotuvėje „Waikiki“. Iš karto po turgaus vyksite  į prieplauką.
Palengva plaukiant laivui pasigrožėsite nuostabia Alanijos panorama iš jūros pusės. Tyras oras, užburiantis kalnuotas kraštovaizdis, vakarienė ir saulėlydis atviroje jūroje paliks neišdildomus įspūdžius ne tik romantikos gerbėjams!
Kelionės metu turėsite galimybę išsimaudyti ties Raudonuoju bokštu. Vėliau, praplaukęs paslaptingąsias Piratų, Įsimylėjėlių, Fosforo olas, laivas sustos prie Kleopatros paplūdimio. Atsigaivinę ramiai pasidžiaugsite vakariene, muzika, puikia kompanija, o jei pasiseks, gal net išvysite delfinus ar vėžlius!
Po puikiai praleisto laiko būsite parvežti atgal į viešbutį.
Vakarienė ir gaivieji gėrimai nemokamai (alkoholiniai gėrimai už papildomą mokestį).

 

 

Informacija atnaujinta: 2019 04

Pobūdis
Pažintinė , Pramoginė
Trukmė

Priklausomai nuo viešbučio vietos, 14.00–20.30 val.,
vežame iš:
Alanya regiono,
Side,
Manavgat.

Transportas
Autobusas
Kaina
18€
Įskaičiuota

Transportas, vakarienė, gaivieji gėrimai, gidas, draudimas.

Kalba
Lt
Neįskaičiuota

Alkoholiniai gėrimai.

Pasiimti

Maudymosi kostiumą, apsaugą nuo saulės.

Viso: